Cennik

Maciej Jaskiewicz citidietKoszt indywidualnego monitoringu dietetycznego wynosi 800 zł. Cena zawiera:

  • przygotowanie indywidualnej diety poprzedzone wywiadem oraz pomiarem masy i składu ciała
  • dziewięć wizyt kontrolnych - korekt diety (razem 10 spotkań).
  • wpłata oznacza akceptację regulaminu diety

Ważność monitoringu dietetycznego to 12 miesięcy.

Dieta jednorazowa plus kontrola wagi po 4-8 tygodniach - 400 zł.

Korekta diety jednorazowej 200 zł.

Jednorazowa konsultacja dietetyczna bez układania diety 200zł

Istnieje możliwość dojazdu do klienta na terenie Warszawy w celu dokonania pomiaru masy ciała i tkanki tłuszczowej - 50zł.

 

Prowadzimy także pacjentów on-line (monitoring dietetyczny, dieta jednorazowa i jej korekty bez spotkań w gabinecie). Warunkiem prowadzenia takiej diety jest możliwość dokonania pomiarów tkanki tłuszczowej i masy ciała we własnym zakresie (domowe analizatory składu ciała marki Tanita). Dieta jest rozpisywana po uprzednim wypełnieniu  i przesłaniu  wywiadu zdrowotnego. Pomiarów należy dokonywać co 4-6 tygodni  i przesyłać mailowo w celu dokonania korekty. W razie pytań i wątpliwości można kontaktować się mailowo citi.jaskiewicz@gmail.com.  Koszt usług jest taki sam. Opłaty uiszczają Państwo przelewem i wraz z wypełnionym wywiadem przesyłają mailowo.

Jednorazowy trening personalny z Maciejem Jaśkiewiczem - 250 zł. Przy zakupie pakietu 10 treningów - dieta gratis. Istnieje możliwość realizacji treningów zaplanowanych i koordynowanych przez Macieja Jaśkiewicza, a prowadzonych przez rekomendowanych trenerów.