Partnerzy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych partnerów.

Trenerzy personalni:

Ewa Lerwa Citidiet

Ewa Lerwa - jest certyfikowanym trenerem kulturystyki i trenerem personalnym.

Od zawsze zafascynowana sportami siłowymi i amatorskim uprawianiem kulturystyki. Od kilku lat jako trener odkrywa piękno tej dyscypliny i przekazuje swoją pasję innym. Zindywidualizowane podejście do potrzeb klienta stanowi priorytet w pracy z podopiecznym. W pracy trenera odwołuje się do wewnętrznych motywacji i celów swoich klientów. Zachęca do stopniowego przezwyciężania swoich ograniczeń i oporów oraz czerpania radości z sukcesów. Dba, aby każdy podopieczny czuł się komfortowo i osiągał zamierzone cele i wymarzone wyniki. Jest osobą bezpośrednią, otwartą, która z łatwością nawiązuje kontakt z klientem. Treningi prowadzi w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Inne sportowe pasje to windsurfing i boks.
Ewa jako trener Citidiet realizuje treningi zaplanowane i ułożone przez Macieja Jaśkiewicza.

tel. 784 635 572, email: ewagadi@gmail.com

Jakub Jastrzebski Citidiet

Jakub Jastrzębski - instruktor kulturystyki i trener personalny

Posiada teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu kulturystyki, dietetyki, oraz suplementacji. Kulturystyka to nie tylko jego praca, ale też pasja. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dostosowując plan treningowy do jego potrzeb i możliwości. Zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, wychodząc z założenia, że tylko prawidłowo wykonane, prowadzą do osiągnięcia sukcesu. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, otwartą i życzliwą. W pracy cechuje go profesjonalizm i cierpliwość. Na pierwszym planie stawia efektywny trening przynoszący spełnienie i zadowolenie ćwiczącym. Satysfakcją dla niego są zadowoleni klienci. Poza kulturystyką interesuje się też sportami walki, zwłaszcza boksem który trenował 5 lat, oraz Muay Thai.

tel. 515 751 404, email: jjastrzebski@o2.pl

 Edyta Andrysewicz

 

 Instruktor rekreacji ruchowej
 instruktor sportu kulturystyki
 trener personalny level 1
 trener personalny level 2 Holmes Place Academy
 trening wyszczuplający
 trening funkcjonalny
 trening silowy

tel. 504 739 662, email:  e.andrysewicz@holmesplace.com.pl

Zdj

Olga Kowalska – Trener Fitness

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Prowadzi treningi grupowe i indywidulane u klienta. Specjalność : treningi wyszczuplające, funkcjonalne, siłowe, korekcja postawy, rozciąganie z elementami jogi i pilates oraz treningi dla kobiet w ciąży. Instruktor światowej marki Les Mills. Oprócz ich programów takich  Body Pump® i Body Balance®, których uczy w klubach Holmes Place, prowadzi wiele przeróżnych rodzajów zajęć , jak interwałowy Nike Training Club®, aqua-aerobik i inne. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje i śledzi nowe trendy jakie wchłania fitness. Uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi, z radością obserwuje postępy swoich podopiecznych. Na swoich treningach sporo uwagi poświęca poprawnej technice ćwiczeń, na pierwszym planie stawia intensywny trening i dobrą zabawę, zaraża pozytywną energią. Poza treningami jest fitness managerem, ustala także programy naprawcze dla fitness klubów jako doradca i szkoleniowiec z dziedzin takich sprzedaż usług, podnoszenie standardów oraz obsługa klienta.

tel. 604 903 168, email: olgakowalska82@wp.pl