Partnerzy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych partnerów.

Trenerzy personalni:

 Victoria Harbus

Victoria Harbus, tel. 794705658 vikaharbus25@gmail.com

Przygodę ze sportem rozpoczęłam dość wcześnie w szkolnej drużynie futbolowej. Od zawsze pasjonowałam się sportem i byłam raczej typem chłopczycy. Starty w bikini fitness zaczekam w wieku 21 lat jeszcze jako juniorka zaledwie po roku przygotowań zajęłam 3 miejsce na Mistrzostwach Wielkopolski oraz dwa srebrne medale na Mistrzostwach Pomorza w kategorii junior oraz do 163 cm. W wielu startach w Polsce zawsze plasowałam się w ścisłej czołówce zawodów. W 2018 roku postanowiłam spróbować swoich sił w amerykańskiej lidze NPC, która właśnie z impetem wchodziła do Europy. Wystartowałam na prestiżowych zawodach w Pradze (EVLS Prague Showdown) gdzie zdobyłam złoto w kategorii juniorek, złoto w kategorii 163 cm oraz overall i kartę pro IFBB Pro League jako pierwsza zawodniczka reprezentująca Polskę.
Następnego dnia zawodów jako świeżo upieczona Pro udało misię wywalczyć 9 miejsce wśród bardzo utytułowanych zawodniczek. Rok 2019poświęciłam na starty w Kanadzie oraz USA dzięki, którym zdobyłam mnóstwo doświadczenia zawodowego. Rok 2020 zdecydowałam się poświecić w całości na szlifowanie formy, oraz na skupienie się na słabszych stronach sylwetki, z myślą o startach 2021 roku. Robię swoje i konsekwentnie realizuję swoje marzenia sportowe. Podejmuję odważne decyzje życiowe i zawodowe. Mam ścisłe grono prawdziwych przyjaciół i oddanych fanów.


Cennik:
trening personalny     140zł
pakiet 5 treningów      625zł
pakiet 10 treningów    1100zł
pakiet 20 treningów    proszę o kontakt z celu ustalenia ceny
trening w parach          200zł
trening z dojazdem do domu cena ustalana indywidualnie

 

 

 

Jakub Jastrzebski Citidiet

 

 

 

 Jakub Jastrzębski, tel. 515751404, jjastrzebski@o2.pl

Instruktor kulturystyki i trener personalny

Posiada teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu kulturystyki, dietetyki, oraz suplementacji. Kulturystyka to nie tylko jego praca, ale też pasja. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dostosowując plan treningowy do jego potrzeb i możliwości. Zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, wychodząc z założenia, że tylko prawidłowo wykonane, prowadzą do osiągnięcia sukcesu. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, otwartą i życzliwą. W pracy cechuje go profesjonalizm i cierpliwość. Na pierwszym planie stawia efektywny trening przynoszący spełnienie i zadowolenie ćwiczącym. Satysfakcją dla niego są zadowoleni klienci. Poza kulturystyką interesuje się też sportami walki, zwłaszcza boksem który trenował 5 lat, oraz Muay Thai.