Partnerzy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych partnerów.

Trenerzy personalni:

Sasha Sidorenko

Sasha Sidorenko – Trener - tel: 669 862 097


- Zdobywczyni Pucharu Świata Kick Boxing
- Trener Olimpijski AWF w Winnicy na Ukrainie
- 7.krotna Mistrzyni Ukrainy Boksu Olimpijskiego
- Czterokrotna reprezentantka na Mistrzostwach Świata
- Pięciokrotna reprezentantka na Mistrzostwach Europy
- Trener Olimpijski AWF w Winnicy na Ukrainie
- Główny trener Sidorenko Boxing Gym Wola ul Młynarska 8/12, Warszawa
- Główny trener Centrum Boksu Leonidas w Łomiankach
- Specjalista w treningu w łączeniu treningu funkcjonalnego z boksem.

Idealne połączenie dla kobiet chcących w interesujący sposób schudnąć i wyrzeźbić swoje ciało!

Jakub Jastrzebski Citidiet

Jakub Jastrzębski - instruktor kulturystyki i trener personalny

Posiada teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu kulturystyki, dietetyki, oraz suplementacji. Kulturystyka to nie tylko jego praca, ale też pasja. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dostosowując plan treningowy do jego potrzeb i możliwości. Zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, wychodząc z założenia, że tylko prawidłowo wykonane, prowadzą do osiągnięcia sukcesu. Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, otwartą i życzliwą. W pracy cechuje go profesjonalizm i cierpliwość. Na pierwszym planie stawia efektywny trening przynoszący spełnienie i zadowolenie ćwiczącym. Satysfakcją dla niego są zadowoleni klienci. Poza kulturystyką interesuje się też sportami walki, zwłaszcza boksem który trenował 5 lat, oraz Muay Thai. tel 515-751-404, email: jjastrzebski@o2.pl

 Edyta Andrysewicz tel: 504 739 662

 e.andrysewicz@holmesplace.com.pl

 Instruktor rekreacji ruchowej
 instruktor sportu kulturystyki
 trener personalny level 1
 trener personalny level 2 Holmes Place Academy
 trening wyszczuplający
 trening funkcjonalny
 trening silowy

Przemek Wąsak tel: 501 283 221

p.wasak@gmail.com

Absolwent Warszawskiej AWF na kierunku Wychowanie fizyczne.
Instruktor i trener dyscyplin: koszykówka, pływanie, snowboard, kulturytyka.  Najwyższy stopień  przeszkolenia Personal Trainer Level 1 oraz 2 przez firmę Holmes Place w tym szkolenia z kompensacji  wad postawy i dysbalansu mięśniowego poprzez trening.
Trener personalny od 4 lat. Swoje życiowe doświadczenia w treningach różnych dyscyplin przekłada na  efektowny i efektywny trening personalny, nastawiony na cel osoby z którą współpracuje.
Trening personalny w języku angielskim.
Doświadczenie zawodowe: instruktor i trener personalny - Jecky Skelly - Newbridge - Irlandia, Sofitel  Victoria - Warszawa, Holmes Place Arkadia - Warszawa. 

Zdj

Olga Kowalska – Trener Fitness - tel: 604 903 168 

olgakowalska82@wp.pl

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Prowadzi treningi grupowe i indywidulane u klienta. Specjalność : treningi wyszczuplające, funkcjonalne, siłowe, korekcja postawy, rozciąganie z elementami jogi i pilates oraz treningi dla kobiet w ciąży. Instruktor światowej marki Les Mills. Oprócz ich programów takich  Body Pump® i Body Balance®, których uczy w klubach Holmes Place, prowadzi wiele przeróżnych rodzajów zajęć , jak interwałowy Nike Training Club®, aqua-aerobik i inne. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje i śledzi nowe trendy jakie wchłania fitness. Uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi, z radością obserwuje postępy swoich podopiecznych. Na swoich treningach sporo uwagi poświęca poprawnej technice ćwiczeń, na pierwszym planie stawia intensywny trening i dobrą zabawę, zaraża pozytywną energią. Poza treningami jest fitness managerem, ustala także programy naprawcze dla fitness klubów jako doradca i szkoleniowiec z dziedzin takich sprzedaż usług, podnoszenie standardów oraz obsługa klienta.

Marcin Michalik - Lipka

Marcin Michalik Lipka – Instruktor Krav Maga - tel: 507 505 060

marcin.michalik@kravmagapl.com

Założyciel i Chief Instructor KRAV MAGA ACADEMY WARSAW- pierwszej szkoły Krav Maga w Warszawie. Czarny pas Krav Maga, oficjalny przedstawiciel Israel Combat System w Polsce. Ekspert z zakresu bezpieczeństwa osobistego, podchodzi z wielkim szacunkiem do wszystkich sztuk, systemów i sportów walki- nieustannie doskonalący się pod okiem mistrzów i ekspertów z całego świata. Motto: GROWTH IS IN DISCOMFORT

 

 

Sklep:

www.workout24.pl prowadzi profesjonalną sprzedaż suplementów diety oraz odżywek dla sportowców. Zajmujemy się również sprzedażą sprzętu fitness oraz akcesoriów kulturystycznych. W sklepie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów pochodzących od wszystkich znaczących producentów z Polski, Europy czy USA. W ofercie posiadamy m.in. produkty takich firm jak: Optimum Nutrition, Multipower, Olimp, Scitec Nutrition, Biotech, Hitec, Universal, Harbinger czy Schiek.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do sportowców zawodowych jak i do osób dbających o swój wygląd, zdrowie i kondycję.

 

Dystrybutorzy:

Schiek Citidiet

Schiek Inc powstała w 1991 roku USA. Schiek jest producentem najlepszych na świecie pasów, rękawic i akcesoriów treningowych. Sprzedawane w ponad 75 krajach innowacyjne produkty produkowane w USA chronione są kilkoma unikalnymi patentami.

Schieka’a używają najlepsi kulturyści na świecie: Jay Cutler - 4-krotny Mr Olympia, Phil Heath - Mr Olympia 2012, Shawn Rhoden, Dennis Wolf, Victor Martinez, Chris Cormier i miliony zawodowców i amatorów na siłowniach całego świata. Rękawice Schiek są na wyposażeniu amerykańskiej armii, używane są przez żołnierzy US Marines.
Schiek, pionier wyprofilowanych kształtów, zdobył renomę jako producent najlepszych pasów. Po prostu w tej chwili nie ma na rynku lepszych pasów wzmacniających plecy.
Pasy Schiek'a to innowacyjna technologia, oryginalny kształt, który zapewnia najlepsze dopasowanie i maksymalny komfort.

Wyłączny dystrybutor akcesoriów sportowych marki Schiek  www.schiekpolska.com.pl

 

Klub fitness:

ICDS Fitness Club
Nasz klub nie jest zwyczajną „siłownią”. Nasze motto przewodnie to „zdrowie dla ducha i ciała”. Głównym celem jaki sobie stawiamy jest oferowanie najwyższego poziomu usług fitness dostosowanego do potrzeb wymagającego klienta. Będziemy nieustannie dążyć do zaspokajania oczekiwań klubowiczów poprzez realizację wysokich standardów oraz zapewnienie wyjątkowej klubowej atmosfery.
 
Klub otwarty:
Pon-Pt 7:00 - 23:00
So-Ndz 10:00-18:00
tel: 22 751 08 83